Facebook

Facebook iPhone için

İPhone veya iPad'inize Facebook'a erişin

Resmi Facebook uygulaması , Facebook hesabınıza Apple iPhone veya iPad'inizden hızla ve kolayca erişmenizi sağlar.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Hızlı gönderme için izin verir
  • Resimleri doğrudan yükle
  • Facebook'un işaretli bölümleri ile kenar çubuğu
  • Gizlilik ayarlarını çok kolay bir şekilde değiştirin

DEZAVANTAJLAR

  • Sohbet özelliği iyi uygulanmadı

Çok iyi
8

Resmi Facebook uygulaması , Facebook hesabınıza Apple iPhone veya iPad'inizden hızla ve kolayca erişmenizi sağlar.

Facebook özellikleri

Uygulama, durum güncellemeleri eklemek, fotoğraf yüklemek , mesaj göndermek, Facebook Sohbet ile sohbet etmek, yerlere göz atmak ve çok daha fazlasını basit bir şekilde sağlar.

Facebook uygulamasının merkezi, bir güncellemeyi yayınlamak, bir resim koymak veya bulunduğunuz yere göre check-in yapmak için kısayol düğmelerini kullanarak arkadaşlarınızın son gönderilerinin bir zaman çizelgesini sunan haber kaynağıdır . Arkadaşlık istekleri, mesajlar ve bildirimler için kısayol düğmeleri de vardır.

Daha fazla Facebook özelliğine erişmek için arkadaş listeniz, gruplarınız, etkinlikleriniz, uygulamalarınız ve oyunlarınız gibi öğeleri hızlıca görüntülemek ve seçmek için Diğer düğmesini tıklayın.

İOS için Facebook ayrıca iPhone veya iPad kameranızda çekilen fotoğrafları Facebook hesabınıza hızlı bir şekilde yüklemenizi kolaylaştırır. Uygulamayı kullanarak fotoğraf galerileri taramak da çok kolay ve sadece parmağınızla albümler arasında dolaşabilirsiniz.

Bazı konular

Ne yazık ki, Facebook uygulamasında hala iyileştirmeye ihtiyaç duyan bazı şeyler var. Örneğin, sohbet seçeneği çok karmaşık ve kafa karıştırıcı . Bir sohbet penceresi açabilir ve kişileri yazabilirsiniz, ancak bunlar mesaj kutunuzda da görünebilir ve bu da oldukça can sıkıcı olur.

İPad'in en iyi duruma getirilmiş sürümünde sohbet etmek iPhone'a göre çok daha rahattır, çünkü sohbetler ekranın solundaki bir kenar çubuğunda görünür ve Facebook'un geri kalanını aynı anda görüntülemeye devam etmenizi sağlar.

Fotoğraf galerileri , görüntülere gerçek odaklanmak için geniş ekran formatının kullanıldığı iPad'de özellikle düzgün görünüyor. Ancak fotoğrafları yüklerken , kırpma, döndürme veya yeniden boyutlandırma gibi fotoğraf yüklerken temel resim düzenleme seçenekleri yoktur.

Olması gereken bir uygulama

Genel olarak, Facebook uygulaması iPhone veya iPad'inizdeki Facebook mobil sitesini kullanmaktan daha keyifli bir deneyim.

Facebook uygulamasındaki en son güncelleme, haber feed'inizde gördüklerinizi kontrol etme gücünü beraberinde getirir. Yeni haber besleme ayarları menüsünde insanları ve sayfaları görüntüleyebilirsiniz. ve haber bülteninizde en çok aktivite gördüğünüz gruplar. Bu insanlar sinirlerinize ayak uydurmaya başlarsa, yayınlarını izlemeyecekleri için yayınları izlemeyi bırakabilirsiniz. Endişelenmeyin, zaten takip etmediğiniz kişileri görmek ve tekrar tekrar izlemeye başlamak kolaydır. Haber feed'indeki yeni bir seçenek de, zaman çizelgenizdeki bir gönderiyi kaldırmak veya doğrudan bir kişiyi takip etmekten vazgeçmek için bir gönderideki aşağı oka dokunma yeteneğidir.

Değişiklikler

  • Facebook uygulamasındaki en son güncelleme, haber feed'inizde gördüklerinizi kontrol etme gücünü beraberinde getirir. Yeni haber besleme ayarları menüsünde insanları ve sayfaları görüntüleyebilirsiniz. ve haber bülteninizde en çok aktivite gördüğünüz gruplar. Bu insanlar sinirlerinize ayak uydurmaya başlarsa, yayınlarını izlemeyecekleri için yayınları izlemeyi bırakabilirsiniz. Endişelenmeyin, zaten takip etmediğiniz kişileri görmek ve tekrar tekrar izlemeye başlamak kolaydır. Haber feed'indeki yeni bir seçenek de, zaman çizelgenizdeki bir gönderiyi kaldırmak veya doğrudan bir kişiyi takip etmekten vazgeçmek için bir gönderideki aşağı oka dokunma yeteneğidir.

iphone için Sosyal ağlar en fazla indirilenler

Facebook hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×